Netflix. Filmy w 4K. Lista 7 tytułów, które warto obejrzeć

Nowa technologia rozwija się niezwykle szybko, a rozdzielczość 4K jest już niemal standardem. Netflix oferuje coraz liczniejsze pozycje oferujące tę funkcjonalność. Jakie filmy w 4K na platformie streamingowej warto obejrzeć?

Netflix – rozdzielczość 4K

Żeby użytkownik mógł cieszyć się najlepszą jakością obrazu w rozdzielczości 4K musi spełnić 2 wymagania:
– posiadać telewizor lub monitor obsługujący rozdzielczość 4K
– mieć szybkie łącze internetowe
Ważne jest również, aby wybrany film został udostępniony na platformie w odpowiednim formacie, który umożliwi oglądanie produkcji w 4K. Poniżej znajduje się lista wybranych i wartych poznania tytułów na Netflixie dających taką możliwość.

Dlaczego mnie zabiliście?

Szokujący i wzruszający kryminał dokumentalny, który do końca trzyma w napięciu. Młoda dziewczyna została zamordowana, a zrozpaczona rodzina zrobi wszystko, aby odnaleźć sprawcę. W tym celu postanawiają użyć mediów społecznościowych, a granica między sprawiedliwością i zemstą zaczyna szybko się zacierać.

Ktoś jest w twoim domu

Nietypowy horror Netflixa, który pozostaje z widzem na długo po wyłączeniu telewizora. Młoda uczennica liceum wraz z kolegami staje się celem mordercy. Najgorszy jest fakt, że tajemnicza osoba w masce chce czegoś więcej niż tylko śmierci nastolatków.

Armia umarłych

W Las Vegas wybuchła epidemia zombie, która szybko się rozprzestrzenia. Sytuację planuje wykorzystać grupa zawodowych najemników. W tym celu zapuszczają się do strefy objętej kwarantanną, aby dokonać skoku mającego przejść do historii.

Kobieta w oknie

Mroczna historia psycholożki cierpiącej na agorafobię. Kobieta była świadkiem brutalnej zbrodni i coraz głębiej popada w obsesję na punkcie nowych sąsiadów. Jak przerażające mogą być cienie zalegające w ludzkiej duszy?

Co widać i słychać?

Małżeństwo postanawia porzucić życie w tłocznym Manhattanie i przeprowadzić się do małego, spokojnego miasteczka. Niestety jest to początek problemów. Młoda kobieta odkrywa, że nie tylko nowy dom posiada mroczne sekrety. Kim tak naprawdę jest jej mąż?

Nie otwieraj oczu

Ludzkość stanęła na skraju zagłady. Tajemnicza choroba doprowadziła do masowych samobójstw. Pięć lat po tym zdarzeniu kobieta z dwójką dzieci próbuje przedostać się do azylu. Żeby osiągnąć sukces i zapewnić sobie bezpieczeństwo muszą przestrzegać tylko jednej zasady: nie otwierać oczu.

Gdy sen nie nadchodzi

W wyniku globalnej katastrofy nikt na świecie nie jest w stanie zasnąć. Ludzie szybko zaczynają popadać w obłęd, a wokół panuje prawdziwy chaos. Wyjątkiem nie jest była żołnierka, która walczy o przetrwanie swojej rodziny. Musi znaleźć sposób na przetrwanie, a czasu ma mało.